Figuranci firmy detektywistycznej

Cennik Detektywa – obserwacja osób wiedziona przez zespół detektywów, wraz z wykonaniem pełnej dokumentacji dowodowej w postaci fotografii, nagrań video oraz szczegółowego pisemnego sprawozdania z wykonanych działalności detektywistycznych – 1280 złotych netto za jeden dzionek obserwacji na terenie Naszego kraju, przy czym za 1 dzień uznajemy 8 godzinek obserwacji.

Pytałam dla podpuszczenia ze wolę nie podpisywać umowy. – Co najmniej raz w tygodniu dzwoni ktoś, że moją osobę zabije. – Zwykle istnieją to ich szefowie, przełożeni, mężczyźni na wysokich stanowiskach – mówi detektyw.

Rozpiętość cenowa usług detektywistycznych jest bardzo znacząca jak i również zależy od różnych powodów, takich jak jakość pomoce, jej zakres, finalizacja zadania w postaci raportu (lub nie), miejsce realizacji zleceń. O firmie protektiv detektyw możesz przeczytać na naszej stronie internetowej.

To podnosi trudność wykonania zadania, skutkiem tego – też cenę. Powiedziała, że ma partnera i że chce sobie zrobić kolczyk na łechtaczce. W tej gałęzi nie płaci się pięć złotych za godzinę. Wywiadowce nie są więc uprawnieni do legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości, przeszukiwania osób, pomieszczeń i pojazdów.

– Kiedy figurant bądź figurantka – ponieważ tak fachowo nazywamy śledzoną osobę – jest w przykład szalonym kierowcą, który to łamie przepisy drogowe, to klient musi zapłacić większą ilość wiadomości. Wyjątek stanowi jedynie uprawnienie do przetwarzania przez detektywa danych osobowych zebranych w toku wykonywanych czynności bez zgody osób, których dane dotyczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *